Spis treści

Praca

Wierzymy, że możemy wyeliminować raka z naszego życia. Naszym celem jest zmniejszenie zachorowalności i umieralności z powodu nowotworów w całej Polsce. Zwiększamy dostępności do badań profilaktycznych, dzięki innowacyjnemu programowi obejmującemu coraz więcej polskich miast. Jeśli wierzysz w to co my, pewnie zainteresują Cię nasze aktualne oferty pracy:

Aktualne oferty pracy:

Rejestrator(k)a - Doradca Pacjenta Wrocław | Poznań | Warszawa

Jesteś osobą zaangażowaną, pełną energii i chęci do stawiania czoła nowym wyzwaniom w codziennej pracy? Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność efektywnego planowania, a organizacja swojej pracy nie jest Ci obca? Dodatkowo spełniając się zawodowo chcesz pomagać innym? Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa - gotowość do pracy w godzinach 8:00 - 21:00 w systemie 8 godzinnym, zmianowym, pierwsza zmiana w godz. 8:00 - 16:00, druga w godzinach 13:00 - 21:00
  • dyspozycyjność w 2 soboty w miesiącu
  • wysoka kultura osobista
  • biegła obsługa komputera
  • komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi
  • najwyższa troska o pacjenta i wysoki poziom empatii
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • życzliwość w stosunku do pacjentów
  • analityczne myślenie
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • poprawność w tekście pisanym
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań
  • łatwość w wyszukiwaniu informacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad Klientem
  • umiejętności sprzedażowe lub telemarketingowe

Główne obowiązki:

  • obsługa Pacjentów ośrodka
  • pomoc administracyjna w trakcie konsultacji lekarskich
  • koordynowanie procesu gromadzenia dokumentacji medycznej
  • przyjmowanie płatności
  • praca w systemie komputerowym
  • kontakt z pacjentem - telefoniczny, mailowy
  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich
  • przypominanie o wizytach kontrolnych
  • potwierdzanie wizyt pacjentów
  • dynamiczna, codzienna optymalizacja grafików
  • kontakt z lekarzami - informowanie o grafiku, ustalanie dostępności
  • zaopatrzenie gabinetu w potrzebne materiały - zamówienia
  • dbanie o czystość w ośrodku
  • weryfikacja i dbanie o poprawność rozliczeń
  • wpisywanie danych do arkuszy
  • sporządzanie raportów
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • przyjmowanie, nadawanie i zarządzanie obiegiem korespondencji
  • prowadzenie kalendarza
  • zbieranie i przetwarzanie informacji
  • dbanie o wysoki standard obsługi i dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie,
  • kulturę pracy nastawioną na głębokie oddanie misji i dobre relacje
  • komputer oraz telefon służbowy

W celu aplikacji prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Po zapoznaniu się z odpowiedziami skontaktujemy się w celu przekazania dalszych informacji. Wybrane osoby zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji, jakim jest wideorozmowa rekrutacyjna.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lekarz medycyny - specjalizujący się w dziedzinie dermatoskopii

Jesteś lekarką/lekarzem i masz doświadczenie w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych? Chcesz dalej się rozwijać z możliwością ciągłej kolaboracji z innymi specjalistami w dziedzinie dermatoskopii? Przeprowadzając badania w swoim gabinecie, nie czujesz, że pomagasz na wystarczającą dużą skalę? Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • specjalista lub rezydent z minimum rocznym doświadczeniem w ocenie dermatoskopowej (poświadczone stosownymi certyfikatami),
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie dermatoskopii.

  • wideodermatoskopowa ocena znamion w gabinecie lekarskim

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wysoki standard pracy
  • dużą decyzyjność i swobodę działania
  • niespotykaną szansę dynamicznego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracuj z nami, by zmniejszyć umieralność z powodu nowotworów w Polsce.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 781 445 685 lub mailowo: rekrutacja@twojeznamiona.pl

Chirurg - w ramach chirurgicznego usuwania zmian skórnych

Podejmiemy współpracę z lekarką/lekarzem w ramach chirurgicznego usuwania zmian skórnych.

Wymagania:

  • chirurgiczne usuwanie znamion

Oferujemy:

Czas przeznaczony na zabieg w zależności od preferencji lekarza.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt, wsparcie na każdym etapie pracy oraz wspólny, realny wpływ na zwiększenie świadomości osób w zakresie nowotworów skóry w Polsce.

Czekamy na Ciebie - Zespół Twoje Znamiona

Tak samo Twoje profilaktyczne badanie znamion!

Poszukiwania pracy są ważne