Spis treści

Praca

Wierzymy, że możemy wyeliminować raka z naszego życia. Naszym celem jest zmniejszenie zachorowalności i umieralności z powodu nowotworów w całej Polsce. Zwiększamy dostępności do badań profilaktycznych, dzięki innowacyjnemu programowi obejmującemu coraz więcej polskich miast. Jeśli wierzysz w to co my, pewnie zainteresują Cię nasze aktualne oferty pracy:

Aktualne oferty pracy:

Kierownik Operacyjny

Oferujemy pracę pełną wyzwań i ambitnych celów, w startupowej, pozytywnej atmosferze. Dołącz do naszego zespołu jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu ogólnopolskiej marki realizując ambitne projekty, dobrze się czujesz w kierowaniu zespołem, a na myśl o rozwoju i tworzeniu nowych ośrodków medycznych serce bije Ci szybciej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku zarządzającym,
  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • umiejętność budowania relacji opartych o wzajemny szacunek i akceptację różnorodności,
  • umiejętność motywowania, angażowania i rozwijania kompetencji pracowników,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy swojej oraz zespołu,
  • doświadczenie w zakresie kierowania, koordynowania zespołem ludzi,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność, terminowość,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • kreatywność i łatwość w rozwiązywaniu sytuacji problemowych,
  • biegła obsługa komputera,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży medycznej.

Główne obowiązki:

  • kierowanie kilkuosobowym zespołem operacyjnym oraz kadrą medyczną z kilku ośrodków,
  • koordynowanie pracy kilku ośrodków medycznych,
  • wdrażanie strategii mającej na celu optymalizację, usprawnienie oraz podnoszenie jakości i wydajności powierzonych procesów,
  • otwieranie nowych ośrodków,
  • udział w procesie rekrutacyjnym,
  • bieżący monitoring działań podejmowanych przez wszystkich członków zespołu, w tym planowanie pracy oraz rozmowy feedbackowe,
  • wyznaczanie i realizacja planów produktywności,
  • bliski kontakt z lekarzami celem zbierania feedbacku i ciągłych usprawnień w procesach,
  • przygotowanie raportów i analiz.

Oferujemy:

  • nienormowany czas pracy,
  • stabilne zatrudnienie, w szybko rozwijającej się firmie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa,
  • startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę,
  • pracę pełną wyzwań.

Pracuj z nami, aplikuj na praca@twojeznamiona.pl

Rejestratorka medyczna - Doradca Pacjenta

Jesteś osobą zaangażowaną, pełną energii i chęci do stawiania czoła nowym wyzwaniom w codziennej pracy? Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność efektywnego planowania, a organizacja swojej pracy nie jest Ci obca, a dodatkowo spełniając się zawodowo chcesz pomagać innym? Napisz do nas! Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa - gotowość do pracy w godzinach 10:00 - 20:00 w systemie 8 godzinnym zmianowym,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywności i umiejętność pracy z ludźmi,
  • najwyższa troska o pacjenta i wysoki poziom empatii,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • życzliwość w stosunku do pacjentów,
  • analityczne myślenie,
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • poprawność w tekście pisanym,
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem,
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań,
  • łatwość w wyszukiwaniu informacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w opiece nad Klientem,
  • umiejętności sprzedażowe lub telemarketingowe.

  • obsługa Pacjentów ośrodka,
  • pomoc administracyjna w trakcie konsultacji lekarskich,
  • koordynowanie procesu gromadzenia dokumentacji medycznej,
  • przyjmowanie wpłat,
  • praca w systemie komputerowym,
  • kontakt z pacjentem telefoniczny, mailowy,
  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich, przypominanie o wizytach,
  • kontrolnych, potwierdzanie wizyt pacjentów,
  • dynamiczna codzienna optymalizacja grafików ,
  • kontakt z lekarzami - informowanie o grafiku, ustalanie dostępności,
  • zaopatrzenie gabinetu w potrzebne materiały - zamówienia,
  • dbanie o poprawność rozliczeń,
  • wpisywanie danych do arkuszy,
  • sporządzanie raportów,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • przyjmowanie, nadawanie i zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • prowadzenie kalendarza,
  • zbieranie i przetwarzanie informacji,
  • dbanie o wysoki standard obsługi i dobry wizerunek firmy.

Oferujemy stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz ciągłe wsparcie i możliwość rozwijania swoich umiejętności. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy praca@twojeznamiona.pl

Lekarz medycyny - specjalizujący się w dziedzinie dermatoskopii - Warszawa | Poznań | Wrocław

Jesteś lekarzem i masz doświadczenie w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych? Chcesz dalej się rozwijać z możliwością ciągłej kolaboracji z innymi specjalistami w dziedzinie dermatoskopii? Przeprowadzając badania w swoim gabinecie, nie czujesz, że pomagasz na wystarczającą dużą skalę? Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • specjalista lub rezydent z minimum rocznym doświadczeniem w ocenie dermatoskopowej (poświadczone stosownymi certyfikatami),
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie dermatoskopii.

  • dermatoskopowa ocena znamion w gabinecie lekarskim

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wysoki standard pracy
  • dużą decyzyjność i swobodę działania
  • niespotykaną szansę dynamicznego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracuj z nami, by zmniejszyć umieralność z powodu raka w Polsce. Aplikuj na praca@twojeznamiona.pl

Czekamy na Ciebie - Zespół Twoje Znamiona