Badania pracownicze

Profilaktyczne badanie znamion w Twojej firmie

Dbamy o Twoich Pracowników

W TwojeZnamiona.pl rozumiemy, że dbałość o pracowników to kluczowy element każdej odpowiedzialnej firmy. W dzisiejszym świecie, klienci i społeczeństwo oczekują od biznesów nie tylko wyjątkowych produktów i usług, ale także zaangażowania społecznego i troski o dobro pracowników. Nasza oferta badań znamion to nie tylko inwestycja w zdrowie, ale także w wizerunek Twojej firmy jako pracodawcy z troską o pracowników.

no-border

Troska o pracowników - Plus dla wizerunku

Badania znamion dla pracowników to nie tylko wyraz troski o ich zdrowie, ale również doskonały sposób na wzmocnienie reputacji firmy jako odpowiedzialnego pracodawcy. Badania profilaktyczne to świadectwo dbałości o zespół, z którym pracujesz i troski o jego dobrostan. To także wyraz naszej odpowiedzialności społecznej.

Elastyczna oferta

Jesteśmy przekonani, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego nasza oferta jest elastyczna. Niezależnie od tego, czy masz 20 pracowników, czy 800, jesteśmy w stanie przebadać wszystkich. Dostosowujemy się do specyfiki Twojej firmy, tworząc rozwiązania na miarę. Nasze badania dermatoskopowe i videodermatoskopowe są kompleksowe, co oznacza, że zawsze badamy wszystkie znamiona.

no-border

Edukacja i profilaktyka

Nie ograniczamy się tylko do badań. Możemy przeprowadzić działania edukacyjne wśród Twoich pracowników. To może być zarówno spotkanie online, prezentacje, foldery i e-booki w formie elektronicznej, jak i przygotowanie materiałów do dystrybucji. Organizujemy zarówno jednorazowe akcje, jak i regularne inicjatywy profilaktyczne.

Bezproblemowe rozwiązania

Możemy przyjechać do Ciebie i przeprowadzić badania na miejscu w zaaranżowanym na potrzeby akcji gabinecie lub przygotować materiały edukacyjne i vouchery na wizyty u nas. Naszym celem jest uczynienie procesu jak najbardziej efektywnym dla Ciebie i Twoich pracowników.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym opiekunem i poznaj szczegóły naszej oferty zawsze dopasowanej do indywidualnych potrzeb firmy.

Aleksandra Kalenik
Koordynatorka ds. współprac B2B
mail  wspolpraca@twojeznamiona.pl
tel.    881 445 685

twojeznamiona.pl © 2015-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.