Łukasz Galus
specjalista onkologii klinicznej
Poznań
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą w dziedzinie onkologii klinicznej. Pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Oddziale Onkologii Klinicznej i Doświadczalnej oraz w Wielkopolskim Centrum Onkologii.
Członek PTOK (Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej) oraz ESMO (European Society of Medical Oncology). Autor publikacji w czasopismach naukowych. Bierze udział w wielu badaniach klinicznych (próbach eksperymentalnych) oceniających nowe leki stosowane u chorych na nowotwory złośliwe. Jego zainteresowania i główny zakres działalności klinicznej obejmuje pacjentów cierpiących z powodu nowotworów skóry w szczególności czerniaka. Strefa zainteresowań naukowych obejmuje nowe strategie leczenia systemowego w tym immunoterapię nowotworów i możliwości jej wykorzystania w praktyce leczniczej. Rolą onkologa klinicznego jest integracja wszystkich metod leczenia przeciwnowotworowego - planowanie i koordynacja leczenia chirurgicznego, radioterapii i terapii systemowej dlatego onkolog pełni kluczową rolę w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjenta z chorobą nowotworową.
Anna Słomiak-Wąsik
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Poznań
Autorka publikacji naukowych z zakresu dermatologii i chorób wewnetrznych. Doktorant Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na którym ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim.
Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im Heliodora Święcickiego w ramach specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society. W swojej pracy klinicznej i naukowej sięga po najnowsze doniesienia, uczestniczy także w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach poświęconych nowotworom skóry.
Anna Kopczyńska
specjalistka onkologii klinicznej
Poznań
Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w ramach specjalizacji z onkologii klinicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.
W swojej pracy wykorzystuje najnowsze doniesienia naukowe, uczestniczy w konferencjach i szkoleniach poświęconych między innymi nowotworom skóry. Posiada doświadczenie w ocenie dermatoskopowej znamion. Uczestniczy w profilaktycznych akcjach społecznych w kierunku czerniaka skóry.
Łukasz Urbański
specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej
Poznań
Absolwent Uniwersytetu Medycznego imienia Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizację z chirurgii ogólnej odbywał w Szpitalu Miejskim imienia Franciszka Raszei oraz w Szpitalu w Obornikach Wielkopolskich. Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.
W swojej codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stanów chorobowych, takich jak: nowotwory skóry, w tym czerniak - z identyfikacją węzła wartownika, nowotwory gruczołu piersiowego, choroby układu chłonnego - diagnostyczne pobranie węzłów chłonnych, nowotwory tarczycy, nowotwory jelita grubego i odbytnicy oraz nowotwory tkanek miękkich. Pomimo uzyskania dwóch specjalizacji stale podnosi swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w konferencjach i warsztatach. Szczególnie interesuje się diagnostyką nowotworów skóry, w tym czerniaka, chirurgią onkoplastyczną i rekonstrukcyjną oraz chirurgią minimalnie inwazyjną.
Michał Sawicki
specjalista chirurgii dziecięcej
Poznań
Ukończył wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest chirurgiem dziecięcym, obecnie odbywa specjalizację Chirurgii Dziecięcej w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Poznaniu. Również tutaj w Podyplomowej Wyższej Szkole Estetyki Twarzy rozwija swoje zainteresowania medycyną estetyczną.
Jest lekarzem medycyny estetycznej, pracuje w prywatnym gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Agnieszka Kopeć
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Poznań
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Swoje umiejętności oraz doświadczenie ciągle poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach oraz warsztatach. Poza diagnostyką znamion barwnikowych zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem takich chorób, jak: trądzik, łuszczyca, łupież pstry, AZS, grzybica, wypadanie włosów, zapalenie mieszka włosowego, łojotokowe zapalenie skóry, zmiany alergiczne skóry, wypryski skóry, choroby bakteryjne skóry, choroby przenoszone drogą płciową, półpasiec, opryszczka, choroby błon śluzowych, fotodermatozy, pokrzywka, owrzodzenia.
Natalia Pisz
specjalistka medycyny rodzinnej
Poznań
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2016 roku specjalista Medycyny Rodzinnej. Regularnie wykonuje przesiewowe badania dermatoskopowe u pacjentów swojej praktyki.
Obecnie szkoli się również z zakresu laseroterapii. Od 4 lat zajmuje się także diagnostyką i leczeniem schorzeń układu ruchu. Cały czas doskonali swoje umiejętności.
Dorota Domagalska
specjalizuje się w chirurgii
Poznań
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego imienia Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarskim. Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej, a także przygotowuje rozprawę doktorską.
W codziennej pracy zajmuje się zarówno chirurgią przewodu pokarmowego, koloproktologią jak i dermatochirurgią. Dzięki swoim zainteresowaniom w zakresie diagnostyki zmian skórnych jak i ich zaopatrzenia dermatochirurgicznego stale podnosi swoje umiejętności na licznych kursach i konferencjach.
Joanna Przybyszewska Goldberg
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Poznań
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów odbyła roczny wyjazd stypendialny na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, w Hadassah Medical Center Ein Kerem, poszerzając wiedzę i opracowując publikacje na temat chorób genetycznych skóry. Obecnie przebywa na stypendium na Oddziale Dermatologii Uniwersytetu George'a Washingtona w Waszyngtonie, USA. Poza diagnostyka znamion barwnikowych zajmuje się m.in.
diagnostyką, leczeniem i prowadzeniem pacjentów z AZS i innymi chorobami zapalnymi skóry. W pracy klinicznej sięga po najnowsze doniesienia naukowe, leczy pacjentów według standardów medycyny opartej na faktach (EBM - z ang. evidence-based medicine). Uczestniczy w konferencjach i szkoleniach poświęconych nowotworom skóry.
dr Marlena Janiczek-Polewska
specjalizuje się w onkologii klinicznej
Poznań
Ukończyła studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika W Toruniu. W trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. Tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu uzyskała w 2020 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Autorka publikacji naukowych z zakresu onkologii klinicznej i patomorfologii. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa medycznego, zarządzania w ochronie zdrowia oraz badań klinicznych i metodologii badań naukowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Onkologii Klinicznej i Europejskiej Szkoły Onkologicznej. Uczestniczy także w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach poświęconych nowotworom skóry i dermatoskopii.
Anna Pasierb
Warszawa
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada doświadczenie w ocenie dermoskopowej znamion. Certyfikowany lekarz Medycyny Stylu Życia przez International Board of Lifestyle Medicine oraz European Health and Fitness Lifestyle Advisor. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Association of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Współautorka publikacji naukowych z zakresu dermatologii oraz endokrynologii. Laureatka nagrody Grand Prix of 12th WIMC. W 2016 roku odbyła staż naukowy w ośrodku Lausanne University Hospital CHUV w Szwajcarii.
Sylwia Kopeć
specjalizuje się w onkologii klinicznej
Warszawa
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej, specjalizację realizuje w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Narodowego Instytutu Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie również pracuje w Poradni Profilaktyki Nowotworów Skóry w Centrum Profilaktyki Nowotworów.
Odbyła liczne kursy z zakresu dermatoskopii, uczestniczyła w konferencjach, szkoleniach dotyczących czerniaka i innych nowotworów skóry. Tematem badania znamion i wykrywania nowotworów skóry zainteresowała się już w trakcie stażu podyplomowego odbywając staże zagraniczne m.in. w klinice uniwersyteckiej Dermatologii i Wenerologii (Univertätklinikum Essen) w Niemczech, na oddziale Dermatologii i Chirurgii Plastycznej we Włoszech, w dwóch klinkach uniwersyteckich - Policlinico Tor Vergata oraz Campus Bio-Medico di Roma.
Małgorzata Dominiak
specjalistka dermatologii i wenerologii
Warszawa
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2015 r. pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej, gdzie zajmuje się leczeniem ostrych i przewlekłych chorób skóry. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in.
Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, International Demoscopy Society). Stale podnosząca swoje umiejętności na krajowych i międzynarodowych szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Specjalizuje się w leczeniu zarówno u dzieci jak i u dorosłych: trądziku, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorób alergicznych, bakteryjnych i wirusowych. Autorka publikacji w tym zakresie w czasopismach naukowych.
Piotr Celmer
specjalizuje się w okulistyce
Warszawa
Absolwent I wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie pracuje na oddziale okulistycznym szpitala MSWiA gdzie w przyszłości chciałby się zająć mikrochirurgią oka. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze doniesienia naukowe, uczestniczy w konferencjach i szkoleniach poświęconych między innymi nowotworom skóry. Posiada doświadczenie w ocenie dermatoskopowej znamion.
Współautor licznych prac z zakresu dermatologii, w tym nagrodzonej: Imikwimod w leczeniu lentigo maligna na V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej 'Interdyscyplinarne aspekty chorób skóry i błon śluzowych'. W czasie wolnym poświęca się działalności naukowej - autor '30 dni do matury z chemii - kursoksiążka' - przygotowanej z wydawnictwem Krzysztof Pazdro.
Weronika Pietrenko
specjalistka dermatologii i wenerologii
Warszawa
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu dermatologii i wenerologii odbywała w Szpitalu Klinicznym im.
Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Trichoscopy Society. Swoje zainteresowania zawodowe poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki nowotworów skóry i dermatoskopii.
Paweł Falkowski
specjalista medycyny rodzinnej
Warszawa
Specjalista medycyny rodzinnej, absolwent Uniwersytetu medycznego w Białymstoku. Poszukując nowych metod diagnostycznych w 2017 roku rozpoczął szkolenie z zakresu dermatoskopii, która stała się jego największą pasją. Od tego czasu aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju oraz zagranicą zarówno jako słuchacz, jak i wykładowca.
W 2018 roku otrzymał uznany przez Międzynarodowe Towarzystwo Dermatoskopowe certyfikat Dermoscopy Diploma of Excellence (Rzym). W 2019 roku rozpoczął studia na prestiżowym kierunku Master of Science in Dermoscopy and Preventic Dermatooncology na Uniwersytecie Medycznym w Graz w Austrii. Jest członkiem International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
Łukasz Kalinowski
specjalizuje się w chirurgii onkologicznej
Warszawa
Damian Zimon
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Warszawa
W trakcie specjalizacji z dermatologii. Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Do zainteresowań należy przede wszystkim diagnostyka dermatoskopowa znamion skórnych i zmian nowotorowych oraz dermatochirurgia.
Uczestnik wielu konferencji i szkoleń krajowych oraz międzynarodowych. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Anita Wandyszewska
specjalizuje się w chirurgii plastycznej
Warszawa
Absolwentka Wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego imienia Piastow Śląskich we Wrocławiu. Doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej zdobywała w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym WSS we Wrocławiu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii plastycznej w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Klinicznym im. prof.
W. Orłowskiego CMKP w Warszawie, gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe m.in. w zakresie leczenia chirurgicznego nowotworów skóry.
Adam Zalewski
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Wrocław
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy też innych chorób alergicznych skóry.
Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego, w spotkaniach których uczestniczy także czynnie, prezentując przypadki kliniczne prowadzonych Pacjentów. Regularnie uczestniczy również w konferencjach i szkoleniach związanych z tematyką swojej specjalizacji. Zainteresowanie dermatoskopią pojawiło się już w czasie studiów, obecnie regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.
Karolina Świerczyńska
specjalizuje się w dermatologii i wenerologii
Wrocław
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, gdzie jest również słuchaczką Szkoły Doktorskiej i realizuje przewód doktorski.
Członkini European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoją wiedzę z zakresu dermatologii, dermatoskopii oraz medycyny estetycznej nieustannie poszerza na polskich i międzynarodowych szkoleniach oraz konferencjach.
Iwona Bielawska-Wierzbińska
specjalistka dermatologii i wenerologii
Szczecin
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł specjalisty w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii uzyskała w 2017r. po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie.
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermato-onkologii. Od początku kariery zawodowej swoje zainteresowania kierowała ku dermatoskopii. W 2013 r. odbyła staż w ramach Oddziału Nowotworów Skóry Szpitala S. Maria Nuova, Reggio Emilia we Włoszech, gdzie nabywała doświadczenia w zakresie dermatoskopii pod okiem jednych z najwybitniejszych międzynarodowych specjalistów tej dziedziny dermatologii.
Natalia Ossowska-Kreft
Szczecin
Magdalena Ogonowska
specjalistka dermatolog i wenerolog
Szczecin
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Odbywała staż podyplomowy w Samodzielnym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. Lekarski Egzamin Państwowy zdała z jednym z najlepszych wyników w Polsce. Ukończyła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii W Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych w Policach. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Promuje profilaktykę nowotworów skóry, nieustannie pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę z dermoskopii. Aktywna uczestniczka licznych konferencji, szkoleń i sympozjów z Dermatologii oraz Wenerologii. Poza diagnostyką znamion barwnikowych zajmuje się między innymi leczeniem takich chorób jak: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik, choroby bakteryjne i wirusowe skóry, wyprysk alergiczny, choroby przenoszone drogą płciową. Zajmuje się problemami skórnymi zarówno dzieci jak i dorosłych.
Paweł Mizerny
specjalista chirurgii
Szczecin
Małgorzata Fuchs
specjalistka dermatologii i wenerologii
Kraków
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Klinikum Dortmund, w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu naukowym Uniwersytetu w Münster oraz prywatnych centrach medycznych. Szpital kliniczny w Niemczech, gdzie zdobywała wiedzę i doświadczenie dysponuje wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dermatoonkologii, operacyjnym leczeniu nowotworów skóry oraz w terapii celowanej i immunoterapii nowotworów skóry.
Klinika należy do certyfikowanego centrum nowotworów skóry (jako członek Interdyscyplinarnego Centrum Leczenia Nowotworów w Klinikum Dortmund -OnkoDo), w którym przeprowadzana jest diagnostykę i leczenie raka podstawnokomórkowego, raka płaskonabłonkowego, czerniaka, chłoniaka i innych rzadkich nowotworów skóry. Na swoim koncie posiada wiele publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach i sympozjach zagranicznych. Znajduje się również w końcowej fazie uzyskania stopnia doktora nauk medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu dermatologii, dermatochirurgii i trychologii medycznej.
Agnieszka Szadurska
specjalistka onkologii klinicznej
Kraków
Viktoriia Dema
specjalistka dermatologii
Kraków
Magda Kutwin
specjalistka dermatologii i wenerologii
Łódź
Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii. Od 2016 r. pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM – CSW w Łodzi, a od 2017 r.
prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polsko- i anglojęzycznych. Pracę zawodową łączy z obowiązkami naukowymi w ramach dziennych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem zarówno ostrych, jak i przewlekłych chorób skóry. W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajduje się etiologia oraz terapia łuszczycy pospolitej. Wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii.
Bartosz Pawlikowski
specjalista dermatologii i wenerologii
Łódź
Jest specjalistą dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspertem w dziedzinie laseroterapii, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założycielem pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Ponadto, konsultantem w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspertem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką Prof.
Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski, oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.
Klaudia Orłowska-Orlik
specjalistka onkologii klinicznej
Łódź
Praca lekarza dermatologa jest jej wielka pasją i spełnieniem marzeń. Kierunek lekarski ukończyła w 2011 roku i po odbyciu stażu podyplomowego czynnie pracuje jako dermatolog. Podstawowym miejscem pracy jest Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obowiązki związane z diagnostyką i leczeniem chorób skóry, łączy z pracą dydaktyczną i naukową.
Podejmuje się leczenia zarówno niemowląt, jak i osób dorosłych. Udziela konsultacji lekarskich dotyczących wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, a w przypadku istnienia wskazań chętnie wykonuje zabiegi z zakresu krio- i elektrochirurgii oraz laseroterapii. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie diagnostyki znamion (dermatoskopia, videodermatoskopia).
Konrad Kędzia
specjalista chirurgii ogólnej
Łódź
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, aktualnie prowadzi doktorat oraz specjalizuje się w dziedzinie torakochirurgii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Swoją pracę w zakresie medycyny estetycznej rozpoczął od szkoleń w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych (ECLEST).
Wciąż podwyższa swoje kwalifikacje w zakresie laseroterapii i liposukcji biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach w całej Polsce. Po pracy uwielbia pójść na dobry trening, a wieczorem do kina na jeden z filmów o superbohaterach. Jest ciepłym, empatycznym młodym lekarzem z dużymi ambicjami i chęcią ciągłego rozwoju.
Mateusz Koziej
specjalizuje się w chirurgii plastycznej
Łódź
Przeprowadza zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych. Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi.
Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z anatomii klinicznej w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji medycyny estetycznej. Wielokrotny stypendysta nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zdobywca nagrody Laur Medyczny im. Dr Wacława Mayzla przyznawany przez Wydział Nauk Medycznych Państwowej Akademii Nauk.
dr n. med. Alicja Rustowska - Rogowska
specjalistka dermatologii i wenerologii
Gdańsk
Studia medyczne ukończyła w 2008 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskała w 2015 roku w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Tytuł Doktora Nauk Medycznych obroniła w roku 2017 pracą pt. „Ocena kliniczna wariantów polimorficznych genu interleukiny-33 w ziarniniaku grzybiastym” pod kierunkiem prof. dr hab.
n. med. Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatoskopii. Jestem Starszym Asystentem i Wykładowcą z zakresu dermatologii, wenerologii i kosmetologii.
Paulina Cichon
specjalistka chirurgii ogólnej
Gdańsk
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 2011 roku. Staż podyplomowy odbywała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie w roku 2012 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Onkologicznej, zakończone zdanym egzaminem i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej w 2019 roku. W roku 2020 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii onkologicznej. W roku 2021 ukończyła Akademię Leczenia Żywieniowego POLSPEN.
Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii piersi, nowotworów skóry oraz chirurgii przewodu pokarmowego. Badaczka i współbadaczka w licznych badaniach klinicznych w nowotworach skóry. Członkini Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego i Metabolizmu, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Członkini zespołu nagrodzonego w 2013 roku Wyróżnieniem Stowarzyszenia Czerwonej Róży.
prof. dr hab. n. med. Wojciech Rogowski
specjalista onkologii i radioterapii
Gdańsk
Ordynator oddziału onkologicznego woj. szpitala specjalistycznego w Słupsku. Absolwent AMG w Gdańsku w 1991, gdzie rozpoczął pracę uzyskując tytuł specjalisty onkologii i radioterapii oraz doktorat. W 2008 r kierownik oddziału onkologicznego szpitala MSWiA w Olsztynie, a następnie dyrektor medyczny szpitala Magodent S.A.
w Warszawie. W 2019 uzyskał stopień doktora habilitowanego, a od 2020 jest profesorem. Od tego czasu rozwija onkologię na Pomorzu Środkowym w Słupsku. Zaangażowany społecznie w rozwój polskiej onkologii jako członek licznych paneli ekspertów i organów doradczych.
Agnieszka Kotnis
specjalistka chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej
Żywiec
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na wydziale lekarskim. Swoje zainteresowanie kieruje w stronę chirurgii onkologicznej oraz dermatochirurgii. Wykonuje także zabiegi z zakresu kriochirurgii oraz laseroterapii.
Doświadczenie w badaniu znamion i wykrywania nowotworów skóry zdobyła pracując w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku – Białej. Wciąż podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.
Maurycy Jakubiec
specjalista chirurgii ogólnej
Żywiec
Certyfikowany ultrasonografista PTU, absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na wydziale lekarskim. Ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach , ukończył kurs „Czujność onkologiczna w praktyce – ogólnopolski cykl kursów doskonalących w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów oraz leczenia powikłań i bólu pacjentów onkologicznych . Od 2001 roku prowadzi Oddział Chirurgii Krótkoterminowej w Żywcu.
Swoje zainteresowanie kieruje w stronę chirurgii ogólnej małoinwazyjnej oraz dermatochirurgii. Wykonuje także zabiegi z zakresu kriochirurgii oraz laseroterapii. Wciąż podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.
Aleksandra Kalenik
Koordynatorka Dzialu Obslugi Pacjenta
Zajmuje się telefoniczną obsługą pacjentów - zapisywaniem na wizyty, udzielaniem informacji dotyczących oferty, przyjmowaniem wszelkich zgłoszeń, udzielaniem pomocy w rozwiązywaniu problemów i informowaniem o przebiegu podjętych działań. W wolnym czasie chętnie korzysta z różnego typu aktywności - od spacerów, jazdy rowerem, jogi, zumby, po jazdę na nartach. Znajduje również czas na rozwijanie swoich pasji, czytanie książek, dokształcanie się poprzez udział w kursach - obecnie z zakresu administracji, prowadzenia sekretariatu oraz rejestracji.
Patrycja Obara
Kierowniczka Operacyjna
Sylwia Andrzejewska
Doradca Pacjenta
Zajmuje się telefoniczną obsługą pacjentów - zapisywaniem na wizyty, udzielaniem informacji dotyczących oferty, przyjmowaniem wszelkich zgłoszeń, udzielaniem pomocy w rozwiązywaniu problemów i informowaniem o przebiegu podjętych działań. W wolnym czasie chętnie korzysta z różnego typu aktywności - od spacerów, jazdy rowerem, jogi, zumby, po jazdę na nartach. Znajduje również czas na rozwijanie swoich pasji, czytanie książek, dokształcanie się poprzez udział w kursach - obecnie z zakresu administracji, prowadzenia sekretariatu oraz rejestracji.
Hanna Brzezińska
Doradca Pacjenta
Zajmuje się stacjonarną oraz telefoniczną obsługą pacjentów - zapisywaniem na wizyty, udzielaniem informacji dotyczących oferty, przyjmowaniem wszelkich zgłoszeń, udzielaniem pomocy w rozwiązywaniu problemów i informowaniem o przebiegu podjętych działań. Obecnie studentka kierunku fizjoterapii, co umożliwia jej pogłębianie swojej pasji. Pomoc i empatia są w jej naturze. W wolnym czasie znajduje również czas na liczne podróże.
Weronika Staniszewska
Doradca Pacjenta
Zajmuje się obsługą pacjentów - zapisywaniem na wizyty, udzielaniem informacji dotyczących oferty, przyjmowaniem wszelkich zgłoszeń, udzielaniem pomocy w rozwiązywaniu problemów i informowaniem o przebiegu podjętych działań. Wykorzystując swoje wykształcenie biotechnologiczne chętnie poświęca czas na czytanie zarówno literatury popularnonaukowej, jak i specjalistycznej. W wolnych chwilach można ją znaleźć odkrywającą uroki warszawskich parków.
Weronika Wiśniak
Doradca Pacjenta
Hubert Okonowicz
Doradca Pacjenta
Oliwia Donart
Doradca Pacjenta
Marta Myrta
Doradca Pacjenta