Bon Podarunkowy

Zadbaj o zdrowie swoich bliskich już dziś!

Kup bon podarunkowy na wideodermatoskopowe badanie wszystkich znamion.

Ten niecodzienny prezent umożliwia skorzystanie z najlepszej metody badania i monitorowania znamion skórnych potocznie zwanych pieprzykami. Poniżej prezentujemy jak wyglądają nasze Bony Podarunkowe.

https://youtu.be/Ocgdv62-XMI

Jeśli dokonujesz zakupu na ostatnią chwilę, Bon Podarukowy możesz nabyć również w wersji elektronicznej lub w niektórych placówkach.

Wideodermatoskopia polega na oglądaniu wszystkich znamion w dużym powiększeniu za pomocą specjalnej kamery oraz analizie ich obrazu przez lekarza. W trakcie badania zapisane zostaną także zdjęcia znamion wyznaczonych do obserwacji celem oceny dynamiki zmian w nich zachodzących w trakcie wizyty kontrolnej.

Wybierz miasto, w którym ma zostać zrealizowany bon:

Zakup Bonu Podarunkowego jest równoznaczny z zapoznaniem się z treścią poniższego regulaminu i jego akceptacją w całości.

Regulamin

ZobaczZobacz
Twoje Znamiona.pl oferuje sprzedaż bonów podarunkowych, uprawniających do skorzystania z usługi wideodermatoskopii na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie.

W nieniejszym regulaminie Bonu Podarunkowego, pod stosowanymi pojęciami należy rozumieć:

 • Bon Podarunkowy - imienny dokument, uprawniający do realizacji usługi badania znamion wideodermatoskopem.
 • Klient - osoba, która nabywa bon podarunkowy.
 • Wystawca Bonu Podarunkowego - Medify.me spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Jagiellońska 12, 84-200 Kąpino, NIP 7773357647, właściciel marki TwojeZnamiona.pl, Ogólnopolskiego Centrum Dermatoskopowego Badania Znamion, oferującego usługi diagnostyki zmian skórnych.
WARUNKI KORZYSTANIA
 1. Bon jest imienny tzn. w momencie zakupu na Bonie Podarunkowym uzupełniane jest imię i nazwisko obdarowanego i tylko ta osoba może go wykorzystać. Nie ma możliwości przekazania bonu innej osobie.
 2. Okres ważności Bonu Podarunkowego widnieje na bonie i wynosi 12 miesięcy od daty jego zakupu. W przypadku zakupu online za datę zakupu uważa się datę zaksięgowania wpłaty.
 3. f
 4. Jeśli Bon Podarunkowy został zakupiony na kwotę, która stanowi równowartość kosztu wizyty w dniu zakupu w konkretnej placówce, to oznacza, że w przypadku zmiany cennika usług w trakcie 12 miesięcy od daty zakupu Bonu Podarunkowego, obdarowanego obowiązuje cena aktualna w dniu zakupu i Bon Podarunkowy może zostać wykorzystany, bez dodatkowej opłaty.
 5. Nie wykorzystanie Bonu Podarunkowego w podanym na nim terminie jest równoznaczne z utratą ważności bonu.
 6. Bon Podarunkowy uprawnia do skorzystania z usług wymienionych w pkt 2, w następujących miastach: Poznań, Warszawa, Wrocław, Szczecin, Kraków.
 7. W przypadku zagubienia bonu, klient ma możliwość skorzystania z usługi przedkładając dowód zakupu, numer bonu oraz udostępniając do wglądu dokument tożsamości w postaci dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.
 8. Bon Podarunkowy nie jest środkiem płatniczym. Nie podlega wymianie na środki pieniężne w postaci gotówki lub zwrotu na kartę płatniczą.
 9. Zakupu Bonu Podarunkowego może dokonać tylko osoba pełnoletnia. W przypadku zakupu Bonu Podarunkowego dla dziecka konieczne będzie pojawienie się na wizycie dziecka wraz opiekunem prawnym. W innym przypadku usługa nie będzie mogła zostać zrealizowana.
WARUNKI REALIZACJI
 1. Warunkiem rozpoczęcia realizacji Bonu Podarunkowego jest jego okazanie w postaci oryginalnej, fizycznej - jeśli został zakupiony w placówce lub w wersji elektronicznej - jeśli został zakupiony poprzez stronę internetową on-line. Celem weryfikacji zgodności należy także udostępnić do wglądu dokument tożsamości.
 2. W celu uzgodnienia terminu wizyty należy skontaktować się telefonicznie z recepcją wybranej placówki, online przez stronę www.twojeznamiona.pl lub za pośrednictwem adresu e-mail: zbadamy@twojeznamiona.pl. Przy dokonywaniu zapisu na badanie wideodermatoskopowe należy poinformować o tym, że płatność za usługę będzie dokonywana za pomocą Bonu Podarunkowego.
 3. W sytuacji braku możliwości realizacji rezerwacji w uzgodnionym terminie, należy skontaktować się telefonicznie bądź drogą mailową, na co najmniej 24 godziny przed umówioną wizytą celem wyznaczenia nowego terminu.
 4. Wystawca Bonu Podarunkowego zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usługi na wideodermatoskopowe badanie znamion na podstawie Bonów Podarunkowych, w przypadku, w którym Bon Podarunkowy jest: zniszczony, nieczytelny lub występują uzasadnione wątpliwości dotyczące autentyczności okazanego Bonu Podarunkowego.
ZGŁASZANIE UWAG

Wszelkie uwagi dotyczące zakupu Bonów Podarunkowych należy kierować i zgłaszać poprzez kontakt e-mail: zbadamy@twojeznamiona.pl.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Jeżeli realizacja bonu podarunkowego będzie niemożliwa w wybranej lokalizacji z winy Wystawcy Bonu Podarunkowego (np. w danej miejscowości przestanie funkcjonować ośrodek TwojeZnamion.pl), Wystawca Bonu Podarunkowego wydłuży czas ważności bonu podarunkowego na okres dodatkowych 6 miesięcy oraz zapewni możliwość realizacji bonu w innej miejscowości, w której TwojeZnamiona.pl posiada ośrodek honorujący bony podarunkowe.
 2. Zakup Bonu Podarunkowego jest równoznaczny z tym, że Kupujący zapoznał się z treścią regulaminu i akceptuje go w całości.
 3. Wystawca Bonu Podarunkowego zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu dotyczącego Bonów Podarunkowych bez uprzedzenia. O wprowadzonych zmianach poinformuje Klienta poprzez udostępnienie uaktualnionego Regulaminu na stronie internetowej twojeznamiona.pl
 4. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.01.2023r. i obowiązuje przez cały okres sprzedaży Bonów Podarunkowych.
 5. Administratorem Twoich danych osobowych w związku z udzielanymi świadczeniami medycznymi jest Medify.me spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Jagiellońska 12 84-200 Kąpino, NIP 7773357647.

Po zakupie Bonu Podarunkowego, pozostał Tobie jeszcze tylko jeden krok!

Napisz do nas wiadomość na maila zbadamy@twojeznamiona.pl, w którym podasz:

 • swoje imię i nazwisko podane w procesie płatności,
 • imię i nazwisko osoby obdarowanej,
 • adres paczkomatu lub adres do wysyłki bonu.

Jeżeli nie możesz czekać na wysyłkę i potrzebujesz Bonu w wersji elektronicznej - żaden problem, po prostu poinformuj nas o tym w swojej wiadomości.

Bony Podarunkowe wysyłamy na bieżąco, zazwyczaj w przeciagu 48 godzin od daty otrzymania Twojego maila.

Nie zwlekaj! Pozwól nam zbadać Twoje znamiona.

Rozumiesz już jak ważne jest regularne badanie skóry. Skontaktuj się z nami i dołącz do programu profilaktyki.
twojeznamiona.pl © 2015-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.