Rozszerzenie oferty Twojej firmy

Organizuj cykliczne badania wideodermatoskopowe w Twoim gabinecie.

W chwili obecnej współpracujemy na szeroką skalę z indywidualnymi gabinetami lekarskimi, przychodniami, salonami kosmetologicznymi, salonami masażu czy strefą SPA. Wszyscy którzy w swojej codziennej pracy mają bliski kontakt ze skórą swoich klientów powinni być świadomi konieczności stosowania profilaktyki przeciwnowotworowej. Współpraca w zakresie wykonywania przesiewowych badań dermoskopowych daje niespotykaną możliwość wykrycia nowotworów skóry na bardzo wczesnym etapie. Wprowadzenie badań dermatoskopowych do swojej oferty umożliwia rozszerzenie usług firmom bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pracując na co dzień ze skórą, zwróć szczególną uwagę na niepokojące znamiona swoich klientów i zaproś ich do wzięcia udziału w badaniach profilaktycznych w Twoim gabinecie. Dołącz do grona firm, dla których liczy się zdrowie swoich klientów.

Badania pracownicze

Badania profilaktyczne w kierunku czerniaka skóry dla pracowników Twojej firmy

Zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej badania znamion, dedykowanej dla pracowników Twojej firmy, a tym samym do dołączenia do grupy organizacji, które w ramach współpracy z nami, minimalizują szanse zachorowania swoich pracowników na czerniaka skóry. Możliwość wykonania badań profilaktycznych w trakcie pracy, czyni nasz program najlepszą alternatywą dla standardowych badań wykonywanych w gabinetach lekarskich oraz doskonałe uzupełnienie wachlarza benefitów dostępnych w Twojej firmie.

Dzięki możliwości wykonania badania w Twoim miejscu pracy, masz szansę zaprosić współpracowników i umożliwić im przystąpienie do badania wspólnie. Z pewnością w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto posiada niepokojące znamię na skórze, pomyśl o nim umawiając się na badanie. Zachęcamy wszystkich do przystąpienia do badań profilaktycznych.

Jesteś właścicielem firmy, a może jej pracownikiem? - każdy może wyjść z inicjatywą, by objąć programem profilaktyki wszystkich pracowników Twojego miejsca pracy! Prowadzimy badania w przedsiębiorstwach, na uczelniach i stale staramy się poszerzać grono placówek objętych przez nas fachową kontrolą dermatoskopową. Badania wykonywane są w Twoim miejscu pracy, w czasie Twojej pracy, co jest niespotykanym rozwiązaniem dla osób, szczególnie szanujących swój wolny czas. Badanie dermatoskopowe można wykonać u każdego pacjenta, bez względu na jego stan zdrowia, więc żaden z Twoich współpracowników nie znajdzie wymówki, by uniknąć walki z rakiem skóry.

Karnety? Wyjazdy integracyjne? Czas na badanie znamion!

Skoro wiesz jak ważne są w Twojej firmie benefity pracownicze, poszerz ich wachlarz o badania profilaktyczne w kierunku czerniaka! Świadomość znaczenia profilaktyki zdrowotnej naszego społeczeństwa nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie. Postaraj się już dziś, aby Twoi współpracownicy nie bagatelizowali zmian zachodzących na ich skórze.

Badania przesiewowe

Organizujemy społeczne badania profilaktyczne w gminach, przy parafiach, w szkołach.

Dążymy do rozpowszechnienia badań dermatoskopowych, tak aby uświadamić pacjentów o roli badań profilaktycznych w zapobieganiu zachorowaniom na najbardziej złośliwy nowotwór skóry jakim jest czerniak. Chcesz zorganizować badania dematoskopowe znamion dla wszystkich mieszkańców swojej miejscowości? Skontaktuj się z nami.

Zadbaj o lokalną społeczność i zaproś nas do siebie!

Nie zwlekaj! Pozwól nam zbadać

Twoje znamiona.

Wiesz już, że możesz zorganizować badania znamion w dogodnym dla Ciebie miejscu. Zaproś nas do siebie i dołącz do programu profilaktyki. Jeśli nadal coś jest dla Ciebie niejasne, nasz konsultant odpowie na Twoje pytania.
Umów się na badanie