Praca - dołącz do naszego zespołu

Wierzymy, że możemy wyeliminować raka z naszego życia. Naszym celem jest zmniejszenie zachorowalności i umieralności z powodu nowotworów w całej Polsce. Zwiększamy dostępności do badań profilaktycznych, dzięki innowacyjnemu programowi obejmującemu coraz więcej polskich miast. Jeśli wierzysz w to co my, pewnie zainteresują Cię nasze aktualne oferty pracy:

Młodszy Kierownik Operacyjny w Departamencie ds. Niemożliwych

Lekarz medycyny - specjalizujący się w dziedzinie dermatoskopii

Ciężka praca, stawianie czoła wielowymiarowym wyzwaniom, wymagającym ciągłego samodoskonalenia i rozwoju. Gwarantowany szereg porażek na drodze do spektakularnego sukcesu.

Oferta dedykowana młodym, ambitnym, dyspozycyjnym osobom, chcącym z pasją i zaangażowaniem pracować w myśl wspólnej idei.

W skrócie:

  • praca zdalna i elastyczne godziny pracy,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • szeroki zakres obowiązków,
  • istotny wpływ na decyzje strategiczne,
  • bezcenne doświadcznie w rozwoju przedsiębiorstwa,
  • stroma krzywa uczenia się,
  • startupowa atmosfera, zarządzanie zwinne,
  • młody, ambitny, nastawiony na cel zespół specjalistów wielu dziedzin,
  • planowanie i egzekucja zadań związanych z otwieraniem kolejnych ośrodków medycznych,
  • pomoc w weryfikowaniu, opracowywaniu i kompletowaniu dokumentacji sprzedażowej,
  • koordynacja pracy rejestracji poszczególnych ośrodków oraz naszej rejestracji centralnej,
  • zarządzanie projektami,
  • wsparcie zarządu przy przygotowywaniu i egzekucji strategii rozwoju firmy,
  • opracowywanie oraz wdrażanie procedur w każdym z działów firmy.

Pracuj z nami, by zmniejszyć umieralność z powodu raka w Polsce. Aplikuj, wysyłając swoje CV oraz krótki list motywacyjny, na praca@twojeznamiona.pl

Czekamy na Ciebie - Zespół Twoje Znamiona

Jesteś lekarzem i masz doświadczenie w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych? Chcesz dalej się rozwijać z możliwością ciągłej kolaboracji z innymi specjalistami w dziedzinie dermatoskopii? Przeprowadzając badania w swoim gabinecie, nie czujesz, że pomagasz na wystarczającą dużą skalę? Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • specjalista lub rezydent z minimum rocznym doświadczeniem w ocenie dermatoskopowej (poświadczone stosownymi certyfikatami)
  • wysoka kultura osobista
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie dermatoskopii

Główne obowiązki:

  • dermatoskopowa ocena znamion w gabinecie lekarskim

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • wysoki standard pracy
  • dużą decyzyjność i swobodę działania
  • niespotykaną szansę dynamicznego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracuj z nami, by zmniejszyć umieralność z powodu raka w Polsce. Aplikuj na praca@twojeznamiona.pl

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Twoje znamiona.

Myślisz, że szukamy właśnie Ciebie? Nie czekaj, już teraz wyślij swoją aplikację na praca@twojeznamiona.pl
Umów się na badanie